Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Варварівська громада» (код ЄДРПОУ: 04338894) був реорганізований і увійшов до складу Юр’ївської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Варварівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Юр’ївської громади

Дата: від до Скинути

24.06.2020 року східним регіональним представництвом Українського фонду соціальних інвестицій укладено Меморандум про співпрацю з КУНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Варварівської сільської ради

Східним регіональним представництвом Українського фонду соціальних інвестицій укладено Меморандум про співпрацю з КУНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Варварівської сільської ради про співпрацю в субпроекті «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Вербуватівськиій амбулаторії ЗПСМ ЦПМСД Варварівської сільської ради, с. Вербуватівка, Юр'ївський район, Дніпропетровська область/KfW"», яка увійшла до першої черги впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)». Даний Проект фінансується Урядом Німеччини через банк розвитку KfW та направлений на поліпшення умов надання первинної медичної допомоги шляхом енергоефективного оновлення приміщень та постачання медичного обладнання. Заплановано також, що буде проведено заходи з всебічного розвитку потенціалу цільових груп: лікарів, керівників медичних закладів, посадових осіб, що відповідають за управління сферою охорони здоров’я у громадах-партнерах Проекту, а також представників підрозділів охорони здоров’я обласного рівня.

15:28 24.06.2020

Шановні пацієнти КУНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Варварівської сільської ради!

У зв'язку із запровадженням урядом України карантинних заходів з приводу КОРОНАВІРУСУ, просимо Вас дотримуватись таких правил при зверененні до Вербуватівської амбулаторії або Варварівського ФАПу:

09:20 10.04.2020

Співпраця з закладами освіти – основний пріоритет служби зайнятості

  Співпраця з закладами освіти – основний пріоритет служби зайнятості Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Так, 25.09.2019 року відбулася робоча зустріч в Варварівській об’єднанній територіальній громаді начальника відділу надання соціальних послуг в Юр’ївському районі Наталії Гончар та начальника відділу освіти, соціального захисту, культури, сім’ї, молоді та спорту Варварівської сільської ради Володимира Довбиша.

11:32 26.09.2019

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Діти — це безмежна щирість та відвертість, сонячні посмішки та приємні клопоти. Діти — наш найцінніший скарб, наше сьогодення та майбутнє.           Саме від нас залежить, як складуться їхні долі. Адже те, що ми вкладаємо в дитину з перших днів життя — любов, справедливість, повагу, милосердя, чесність — повертається до нас сторицею.

09:17 31.05.2019

16.05.2019 року шкільна дитяча організація ЗЗСО «Варварівська ОЗОШ I-III ступенів» «Оазис радості» поповнилась

16.05.2019 року шкільна дитяча організація ЗЗСО «Варварівська ОЗОШ I-III ступенів» «Оазис радості» поповнилась. Здавалося, розцвіло шкільне подвір'я від сорочок—вишиванок учнів, які вишикувались на лінійку. Дзвінко виголошували девізи, уважно вслухалися в слова ведучих, отримували грамоти за участь у Святі вишиванок. Але хвилюючою і незабутньою стала лінійка для учнів 5 класу та першачків, яких посвятили у члени дитячої організації «Оазис радості». Після урочистої лінійки всі смакували козацькою кашею, яка у кожного класу вдалася на славу.

08:31 17.05.2019


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування